Artiklid

Tagasi
28/04/2016 12:44  Kunstlik asendajad teemant
 | Uudis on aegunud: 04/15/2022 07:15
Kuna teemant - kõige väärtuslikum kivi on värvitu, see on nagu võrrelda, ja seega kõik värvitu läbipaistev kivid nimetatakse kunstlikke kunstnahk teemante.Tegelikult palju neid.Ja iga kord on uus asendaja teemant teemant turul lühikese ajaga on närvilisus.

Lõppude lõpuks, kui seal on uus, eristatav teemant odavam asendab arv kiiresti suureneb petuskeemid, kuid ebakindluse tõttu klientide nõudlus teemantide võib langeda järsult ja nõudlus langeb ja hind.Veelgi hullem, esimesel eristamatu teemant kivi, pettuse väljastatud müük teemant saab siis kuidagi "avatud", mis tähendab kaotust ostjaid kalliskivid.

Miks teemant nii ilus?Suurem murdumisnäitaja valguse kristall, seda rohkem paistab.Teine oluline värvide mängu sõltuvalt dispersioon valguse kristall.By dispersiooni all mõeldakse, et kristall valgusvihk sõltuvalt lainepikkusest erineva murdumise mis genereerib at valguse crystal vikerkaarevärve.Lõigatud teemant, mistõttu on juveel, suurendab tõhusalt äärel koguda ja peegeldavad langevat valgust.

kõige primitiivse kunstnahk teemant - klaasi erinevaid sorte.Aga klaasi päevasõidutulede võrreldes teemant.Isegi "Swarovski" kuidas nad võiksid olla parem lihtsalt lihvitud klaas.

 Aasta algusest 20. sajandil, kui oleme õppinud "ei" rubiinid ja safiirid ja värvitu safiirid peetakse ka asendajad teemant, kuid võrreldes teemant on liiga vähe.

Pärast Teist maailmasõda, esimene asenda teemant, mis tulid turule, oli rutiili. rutiili - titaandioksiid.Looduses on polükristallilise ja läbipaistmatu.Aga kui see on puhastatud lisandite ja sulanud (nagu ka plaatide), saame selge värvitu kristall (kui sa tead, kuidas seda teha).Need kristallid on murdumise peaaegu nagu teemant ja dispersiooni ja isegi rohkem, kui ta on, kuid kristallid on väga habras, mistõttu on raske töödelda neid ja teeb kivid saadud lühiajaline.Lisaks kivi on väga habras.

krundi või strontsiumi titanaati - väga sarnane teemant murdumise ja levimine veidi allpool.Aga ta samuti rutiil - väga habras ja rabe.Toodetud keskpaigast alates 50s.

Fianit või dzhevalit või CZ - kuupmeetri tsirkooniumoksiid, üks silmapaistvamaid teemant imitatsioone.Sünteesiti NSVL Füüsikalised Instituut NSV Teaduste Akadeemia (Fian), seega oleme saanud nime "kuupmeetri tsirkooniumoksiid".Välismaal käigus teisi nimesid.Sageli nimetatakse tsirkooniumi või tsirkooniumi.Aga ei ole metallist tsirkooniumi või looduslike mineraalide tsirkoon fianit on midagi pistmist.LPI - hea (8,5), väga raske, selge, värvitu, on tugev dispersioon (suurem kui teemant) kivi välimus väga meenutab teemant. Murdumisnäitaja oli peaaegu sama mis teemant.

viis eristada seda teemant väga lihtne - see on läbipaistmatu röntgen.Kui sul ei ole X-ray masin, mida saab jätta kivi klaasi puhta veega.Brilliant muutub nähtamatuks, kuupmeetri tsirkooniumoksiid - no.Nad väidavad, et kui kivi hingata, siis zapoteet kuupmeetri tsirkooniumoksiid ja teemant - no.Lisaks on seadmed, mis võimaldavad mõõta soojusjuhtivus kivi.Diamond - väga soojustorustike, kuupmeetri tsirkooniumoksiid - no.Tihedus suurem kui tihedus kuupmeetri tsirkooniumoksiid teemant.

ütrium-alumiinium-granaadist (YAG) muid asju, murdumisnäitaja ja dispersiooni on palju väiksem kui teemant, saan seda peamiselt Czochralski meetod, tõmmates magmast.See granaat on üsna vastupidavad ja väga hästi poleeritud.Sageli kasutatakse tootmiseks pastad koopiaid.Kuna ta oli teinud koopia kuulsast pirnikujuline teemant Elizabeth Taylor (69,43 karaati), esitas ta Richard Burton.

kulude rhinestone oli võrreldav kindlustuse kaotust kivid, Elizabeth Taylor tasuda ühe öö "sokid" (kivi - $ 3,500., Kindlustus õhtul - $ 1,000.).Samal ajal, et eristada teda algsest see saab olla ainult spetsialist, kasutades spetsiaalset varustust.Kuigi, kui paned need kõrval - vahe oli märgatav.

gallium-gadolinium granaat (GGG) - ei ole väga vastupidavad, ning selle murdumise on veidi väiksem kui teemant, ja vastuolus - peaaegu nagu teemant.See on toodetud YAG, mida Czochralski meetod, peamiselt vajaduste elektroonikatööstuses ja ainult paar väikest laborit tootma seda vajadusi juveliirid.See on palju kallim kui AHI, kallis ja selle tootmine.See on väga sarnane teemant, kuid sellel on oluliselt madalama tugevusega ja omast suurem teemant tihedus.

Zircon - ainus ühine looduskivi on värvitu, on mängida värvi ja valguse, nii et seda võib segi ajada teemant.Zircon nagu teemant, dispersioon, kuid väiksem kõvadus (6,0-7,5).Eksperdid teavad, tsirkoon lõhenemine tagumised küljed tugev kaksikmurdumine kivi, mis ei saa olla teemant.

Scheele mõnikord leida selge, värvitu praht.Hea lõigata annab need kivid atraktiivne ja muudab nad väga sarnane teemant.Scheelite on väike kõvadus (4,5-5,0) ja leitud liiga harva, nii et seda saab kasutada masstootmise ehteid.

asendusliikmed teemant inimesed leiutanud palju.Paljud neist on väga sarnased.Aga ei, see oleks võimatu eristada teemant.On summa välised tunnused tugevus ja parim aseaine kuupmeetri tsirkooniumoksiid on tunnustatud, kuigi X-ray meetod võib kergesti eristada teemant.Ja iga kord, kui ta sai teada "uue ja parema asendaja, eristamatu teemant", see tekitas paanikat börsil - ei ole veel välja repliigi: "Teadlased teavad, täpsed erinevused tegelikult millegagi asendada teemandid."

Ja nii - iga kord.Kui on uus "asendamine".
 

life-schools.com


Lisa kommentaar:
Autor: 
Kommentaar:
Spämmirobotite tõke - trükkige kood mida näete pildil:
  Uuenda*
 

Salvesta kommentaar

Tagasi
AVALEHT      NAISTE JALATSID      RAHAKOTID       EHTED       MEESTE RIHMAD       MEESTE JALATSID       LASTE JALATSID