Artiklid

Tagasi
07/09/2017 18:41  Kassisilm
 | Uudis on aegunud: 09/30/2023 11:35

Võimed

Jõukus, ilu, mängurlus, kaitse, tervendamine
Omadused
Kassisilmal on maagilised omadused. Kassisilm kaitseb kandjat ka nõiduse ja kurjade vaimude eest. Ei ole üllatav, et kassisilma kasutatakse kurja silma eemaletõrkumiseks. See hiilgav kivi on ilu abivahend. Seda kantakse, et lisada ilu ja säilitada nooruslikkust.

Poolvääriskivi on maandav kivi, kuid stimuleerib intuitsiooni. See hajutab aurast negatiivset energiat ja annab kaitset. Kassisilm toob eneseusaldust, õnnetunnet, meelerahu ja head õnne.
Kassisilm kaitseb omaniku jõukust ja suurendab seda, kuni seda alles hoitakse. See mitte ainult ei hoia ära finantskrahhi, vaid taastab ka jõukuse, mis kaotati enne kivi soetamist. Kassisilm toob juurde rikkust ja on suurepärane mängurite talisman.

Hõbedasse paigutatud kassisilma võib kanda vaimse tervise, kaitse, läbinägelikkuse ja õnne parandamiseks. Poolvääriskivi peletab ka masendust, pakub naudinguid ja seda tuleks kanda finantstehingute ajal.


Et see näeb silma moodi välja, kantakse seda ka nõrga nägemise puhul. Kassisilm ravib silmahaigusi ja parandab öist nägemist. See leevendab peavalusid ja näovalu.
Kivi toob kaastunnet ja andestust, heldust ja usaldust. Psühholoogiliselt suurendab poolvääriskivi eneseväärikust ja vabastab kulunud energiamustrid. Mentaalselt aitab ta näha probleemi või olukorra mõlemat külge ning kasutada strateegilist planeerimist. Emotsionaalselt innustab andestama neile, kes on olnud ta vastu ebaõiglased.

Ajalugu

Kassisilma nime kannavad mitmed erinevad kivid, tavaliselt aga kvarts, mis sisaldab oliivrohelist asbesti. Aasias aga peeti kassisilmaks krüsoberülli.
Assüürlased uskusid, et kassisilm muutis nähtamatuks, ilmselt selle hiilgava välimuse tõttu.


Valikut kassisilmast tooteid leiate siit.

dondella.com

Lisa kommentaar:
Autor: 
Kommentaar:
Spämmirobotite tõke - trükkige kood mida näete pildil:
  Uuenda*
 

Salvesta kommentaar

Tagasi
AVALEHT      NAISTE JALATSID      RAHAKOTID       EHTED       MEESTE RIHMAD       MEESTE JALATSID       LASTE JALATSID